TOP vložka pro firmu a dům

Akura 44

Dnes bych Vám rád chtěl představit TOP výrobek z oblasti mechanické zabezpečovací techniky. Jde o vložku AKURA, která je horkou novinkou z dílny rakouské firmy EVVA. Je to krok do světa vložek s důlkovými klíči. Těleso vložky je proti kopírování a otočení chráněné 16 elementy a volitelně magnetickou ochranou. Tím vzniká manipulačně prakticky nepřekonatelná vložka. Válec takové vložky – pokud by ho někdo chtěl překonat, by ze dveří musel vytrhat i se zbytkem tělesa a prakticky by došlo k totální destrukci dveřního křídla.

Vložka se prodává s volitelným počtem klíčů a možností vybrat barvu hlavy klíče. Těleso jde s krokem 5 mm a na rozdíl od jiných výrobků EVVA má krok 30, 35, 40, 45 a dál po 5 mm.

Typické místo, kam AKURA patří, je nový rodinný dům, nebo vstup do moderní firmy s požadavkem na vysokou bezpečnost. Výroba klíčů je vysoce technologicky i právně chráněná.

Tento typ vložky splňuje nejvyšší požadavky na bezpečnost – jednak technicky, tak právně a mnoho zákazníků si pochvaluje i pevný a odolný klíč. Povrchová úprava klíče je antialergická. Z praxe mohu posoudit, že klíč je opravdu pevný a solidní. Dodává se buď celokovový, nebo s barevnou plastovou hlavou.

Vložka AKURA 44 asi není úplně pro všechny zákazníky, protože její cena je ve vyšší hladině. Řádově kolem 5.000,- Kč a výše. Přesto si nachází svoje zákazníky a kdo ji má, na ní nenechá dopustit.

AKURU si můžete objednat na telefonu 608 500 803.

Pro více informací pište na e-mail: info@trezorystudlar.cz.

Děkuji Vám za pozornost.

F. Študlar

Telefon 608 500 803.

Momentálně Vám nNabízím i jiné čtení z oblasti zamykací techniky:

František Študlar
Autor pracuje 27 roků jako specialista v oblasti zamykací techniky. Zejména v servisu a prodeji trezorů, systémů generálního klíče a moderních mechatronických prvků.
Komentáře
  • Nadpis formuláře

    Text formuláře

  • Kategorie