Vložka MT5+

Svět kolem nás není úplně dokonalý a zřejmě nikdy dokonalý nebude. Člověk – jednotlivec, může malou část svého vesmíru zdokonalit tím, že sobě a svým blízkým zajistí soukromí. Například kvalitním zamykacím systémem… Když jsem poprvé před pár lety uviděl zamykací vložku MT5+, byl jsem z ní až dětsky nadšený a můj pocit z tohoto zamykacího klenotu přetrvává dodnes.

Vložka MT5+ je opravdový poklad a v praxi jsem se nedávno přesvědčil o tom, že její vyšší pořizovací cena, je oprávněná. Jeden cizinec bydlící zde, na jihu Čech, si objednal nouzové otevření dveří do domu. Dveřní vložka byla právě typu MT5+ a velmi dlouho odolávala agresivní metodě napadení. Udělal jsem si praktický obrázek o tom, jak to funguje, když máte ve dveřích systém MT5+. Prostě to funguje a je to skvělé. Drží to a není jednoduché to obejít.

Čtenářům blogu posílám malou fotoochutnávku. Děkuji vám za čas věnovaný čtení článku a těším se, že se opět potkáme nad nějakým zajímavým úkazem ze světa zamykací techniky. Pokud se vám článek líbí, sdílejte ho svým přátelům a dejte mu like.

František Študlar, telefon 608 500 803, e.-mail: info@trezorystudlar.cz, www.trezorystudlar.cz

Aktuálně Vám nabízím ke čtení i následující článek ze světa zamykací techniky:

František Študlar
Autor pracuje 27 roků jako specialista v oblasti zamykací techniky. Zejména v servisu a prodeji trezorů, systémů generálního klíče a moderních mechatronických prvků.
Komentáře
  • Nadpis formuláře

    Text formuláře

  • Kategorie